Wakacje z GOK 2017 - fotorelacja

Ponad 30- tka dzieci uczestniczyła w wakacyjnych zajęciach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu. Przez dwa tygodnie uczestnicy wesoło spędzali czas, korzystając z różnorodnych zajęć dostosowanych do wieku i możliwości dzieci oraz pogody.

Były warsztaty filcowania i decupage, warsztaty kulinarne - dzieci robiły zdrowe przekąski, smaczne desery, przy pomocy opiekunów upiekły ciasteczka. Dużo czasu dzieci spędziły na świeżym powietrzu- na uczestników czekały gry i zabawy plenerowe, wielkie bańki mydlane, pirackie zawody i wiele innych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe udostępnione przez firmę Pokusa. Dzieci grały w Głodnego Prosiaka, Jenga, lepiły z Play Doh, były zabawy z piaskiem kinetycznym. Jeden dzień poświęcony był teatrowi - dzieci miały okazję obejrzeć i aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu „Król zwierząt” w wykonaniu teatru URWIS z Krakowa. Dużo frajdy sprawił dzieciom wyjazd do Farmy Iluzji- gdzie do woli korzystały z licznych atrakcji.

Już teraz zapraszamy na kolejne wakacje z GOK Siedliszcze.