Ferie z GOK Siedliszcze

Ponad 30 dzieci spędziło pierwszy tydzień ferii razem z nami. Tegoroczny program zajęć był urozmaicony, dlatego każdy mógł znaleźć dla siebie ciekawą propozycję. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach produkcji mydełek, nauczyli się zasad tworzenia szklanej mozaiki, byli z wizytą w miejscowym posterunku policji, ćwiczyli swoje głosy na warsztatach wokalnych.

Dużo radości dostarczył wyjazd do kina w Lublinie na bajkę „Ralf Demolka w Internecie”. Dzieci wesoło bawiły się z Teatrem Maska z Karkowa, na warsztatach modelarskich wyprodukowały super latawce, a wszyscy miłośnicy gwiazd, planet mogli rozszerzyć swoje wiadomości dzięki objazdowemu planetarium. Na zakończenie ferii teatr Blaszany Bębenek zaprezentował przedstawienie pt. „Dziadek do orzechów”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.