Kobieta z inicjatywą - projekt zakończony
niedziela, 16 października 2011 21:11

Przez pięć miesięcy- od maja do września realizowany był w naszej gminie projekt „Kobieta z inicjatywą” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej.

P1000268

Program realizowany był przez Fundację Inicjatyw Lokalnych w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Siedliszczu. W projekcie wzięło udział 14 kobiet długotrwale bezrobotnych. Panie brały udział w warsztatach komunikacyjnych, warsztatach kreowania wizerunku, warsztatach aktywnego poszukiwania pracy oraz w szkoleniu „Decoupage”.

16 września 2011 roku w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się wystawa będąca zarazem podsumowaniem projektu. Można było obejrzeć m.in.: wykonaną przez uczestniczki biżuterię, ramki na zdjęcia, wieszaki, ozdoby świąteczne .

Serdecznie dziękujemy Paniom za udział w projekcie.