phoca_thumb_m_2

Galeria - Siedliszcze stare fotografie

mkidn_01_cmyk 

mak_plus200 

Konkurs Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna
środa, 15 kwietnia 2009 00:00

Do konkursu zgłoszono 101 prac w tym:
w kategorii pisanki tradycyjne:
w kategorii klas I-III- 37 pisanek
w kategorii klas IV-VI- 17 pisanek
w kategorii klas gimnazjum- 17 pisanek
w kategorii dorośli- 6 pisanek

w kategorii pisanki- interpretacja plastyczna:
w kategorii klas I-III- 17 prac
w kategorii klas IV-VI- 19 prac.

Komisja, której skład weszły bibliotekarki spośród wszystkich prac postanowiła nagrodzić następujące osoby:

Pisanki tradycyjne

Kategoria klasy I-III
I miejsce- Nikola Sadowska (SP w Siedliszczu)
II miejsce- Jakub Iwaniuk (SP w Siedliszczu)
III miejsce- Martyna Kalisz i Klaudia Sowa (SP w Siedliszczu)

Wyróżnienia:
Natalia Lekan (SP w Siedliszczu)
Aleksandra Olko (SP w Siedliszczu)
Amanda Kapka (SP w Siedliszczu)
Karol Waszczuk (SP w Siedliszczu)

Kategoria klasy IV-VI
I miejsce- Paulina Jędruszak (SP w Siedliszczu)
II miejsce- Patrycja Miścisz (SP w Bezku)
III miejsce- Ada Kowalczyk (SP w Siedliszczu)

Wyróżnienia:
Ola Linder (SP w Nowym Chojnie)
Agata Pągowska (SP w Siedliszczu)
Wiktoria Iwaniuk (SP w Siedliszczu)

Kategoria klasy gimnazjum
I miejsce- Monika Wrońska (SP w Siedliszczu)
II miejsce- Karolina Kowalczuk (SP w Siedliszczu)

Kategoria dorośli
I miejsce- Koło Gospodyń Wiejskich w Majdanie Zahorodyńskim
II miejsce- Dom Pomocy Społecznej w Nowym Chojnie
III miejsce- Jolanta Szawrońska- Majdan Zahorodyński

Wyróżnienia:
Koło Gospodyń Wiejskich w Majdanie Zahorodyńskim


Pisanka interpretacja plastyczna

Kategoria klasy I-III

I miejsce- Karolina Bubczyk (SP w Nowym Chojnie)
II miejsce- Patrycja Stepaniuk (SP w Siedliszczu)
III miejsce- MartyKlaudia Świerczek (SP w Nowym Chojnie)

Wyróżnienia:
Klaudia Wdowicz (SP w Siedliszczu)
Kacper Adach (SP w Siedliszczu)

Kategoria klasy IV-VI
I miejsce- Angelika Marciniak (SP w Nowym Chojnie)
II miejsce- Wojciech Pasternak (SP w Siedliszczu)
III miejsce- Łukasz Jóźwiak (SP w Nowym Chojnie)

Wyróżnienia:
Robert Pyc (SP w Siedliszczu)
Katarzyna Rusin (SP w Siedliszczu)
Karolina Iwaniuk (SP w Siedliszczu)

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i prosimy o zgłaszanie się po nagrody od 20 kwietnia do Gminnej Biblioteki Publicznej im. W. Iwaniuka w Siedliszczu.